Zakończenie remontu ulicy Granicznej i Traugutta w Nowym Sączu

Wyremontowana ul. Graniczna i nowy chodnik na ul. Traugutta

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prezydent miasta Nowy Sącz, Ludomir Handzel wraz z radnym, Tadeuszem Gajdoszem dokonali oficjalnego otwarcia wyremontowanej ulicy oraz chodnika w ramach inwestycji na Osiedlu Nawojowska. Wskazane wcześniej przez radnego ul. Graniczna w Nowym Sączu oraz chodnik przy ul. Traugutta w Nowym Sączu wymagały pilnych prac remontowych.

Inwestycja, jaką została objęta ul. Graniczna w Nowym Sączu, dotyczyła odcinka jezdni od wysokości ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Kusocińskiego. Roboty dotyczyły ułożenia warstwy wyrównawczej, regulacji i wymiany włazów, regulacji lub wymiany wpustów ulicznych oraz ułożenie nowej warstwy z asfaltobetonu. Ul. Traugutta w Nowym Sączu zyskała natomiast wyremontowany chodnik na odcinku ponad 200 metrów od wysokości ulicy Nawojowskiej aż do linii kolejowej.

Ludomir Handzel wyraził nadzieję, że inwestycja poprawi bezpieczeństwo oraz komfort, jakość życia mieszkańców. Podziękował także radnemu miasta Nowy Sącz za wsparce w inwestycji. Radny Tadeusz Gajdosz wyraził wdzięczność w imieniu mieszkańców za wykonane prace.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia