Mikołajki z zamkniętą ul. Wyspiańskiego

Remont ul. Wyspiańskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od piątku – 6 grudnia do poniedziałku 9 grudnia – zostanie zamknięta ulica Wyspiańskiego w Nowym Sączu. Miejski Zarząd Dróg informuje, że dojazd do firm w tej okolicy będzie możliwy od ulicy Zielonej.

Ograniczenia w związku z zamknięciem ul. Wyspiańskiego dotkną także przejeżdżających w okolicy ul. 29 Listopada oraz ul. Bronisława Czecha. W związku z koniecznością awaryjnej naprawy komory, która mieści się w jezdni, ruch uliczny będzie utrudniony. Zarząd Dróg Miejskich w Nowym Sączu informuje, że niedogodności na jezdni potrwają od 6 do 9 grudnia (piątek-poniedziałek) bieżącego roku.

Ul. Wyspiańskiego zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania ul. 29 Listopada z ulicą Bronisława Czecha aż do ulicy Zielonej. Przejazd przez skrzyżowanie Wyspiańskiego oraz 29 Listopada także będzie w tym czasie nieczynny. Dojazd do firm mieszczących się przy Wyspiańskiego będzie możliwy od ul. Zielonej, zaś Mikołaje udający się 6 grudnia z prezentami pod adresy w tej okolicy musza wziąć pod uwagę objazdy.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia