I liga: Sandecja zagra w Kielcach

Korona Kielce vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

14 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się mecz pomiędzy Koroną Kielce a Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 12. kolejki I ligi piłkarskiej. Faworytem zbliżającego się pojedynku będą gracze z Kielc.

Po dziesięciu rozegranych meczach Korona znajduje się na 12. pozycji w ligowej tabeli, gromadząc na swoim koncie 12 punktów. Sandecja Nowy Sącz wciąż nie zanotowała żadnej wygranej, zamykając stawkę i zdobywając zaledwie 1 punkt. W ostatniej kolejce Sandecja doznała u siebie sromotnej porażki 1:5 z Arką Gdynia. Korona przegrała natomiast na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 2:0.

Obie drużyny nie znajdują się aktualnie w najlepszej dyspozycji, jednak dużo lepiej radzi sobie Korona. Sandecja będzie chciała się przełamać, ale na stadionie Suzuki Arena w Kielcach nie będzie o to łatwo. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie zdecydowanie lepiej radzili sobie piłkarze Korony. Na 3 ostatnie spotkania, wygrali dwa i jeden zremisowali. W 2018 roku na boisku w Nowym Sączu padł wynik 3:3, a wcześniej Korona wygrała dwa razy na własnym stadionie - 1:0 (2017) i 5:1 (2014).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia