Sandecja minimalnie gorsza od Korony

Korona Kielce vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz przegrała mecz w ramach 12. kolejki I ligi piłkarskiej. Tym razem piłkarze z Nowego Sącza udali się do Kielc, gdzie zagrali z tamtejszą Koroną. Gospodarze wygrali to spotkanie 1:0, a decydującą bramkę zdobył w 17. minucie Jacek Kiełb.

Stroną przeważającą w tym pojedynku była Korona. Sandecja dążyła do strzelenia bramki wyrównującej, jednak ta próba nie zakończyła się powodzeniem. Dodatkowo w 87. minucie czerwoną kartkę zobaczył Dawid Szufryn.

Po jedenastu rozegranych spotkaniach Korona ma na swoim koncie 15 punktów i aktualnie zajmuje 10. pozycję w ligowej tabeli. Sandecja cały czas zamyka stawkę, mając w dorobku punktowym zaledwie 1 "oczko". W następnej kolejce Sandecja ponownie zagra na wyjeździe. Rywalem graczy z Nowego Sącza będzie tym razem Resovia Rzeszów. Przed Koroną spotkanie na własnym terenie, a rywalem będzie ekipa Stomilu Olsztyn.

Sandecja musi szukać ligowych punktów, aby myśleć o utrzymaniu w I lidze. Obecnie strata do siedemnastej ekipy (GKS Jastrzębie - jeden mecz więcej na koncie) wynosi 3 punkty.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia