I liga: Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec

Sandecja Nowy Sącz vs Zagłębie Sosnowiec

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 w ramach 29. kolejki I ligi piłkarskiej. Spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane i takie właśnie było.

W pierwszej połowie górą byli goście, ponieważ w 12. minucie pojedynku to piłkarze Zagłębia zdobyli bramkę. Uczynił to Filip Karbowy. Do przerwy prowadzili gracze z Sosnowca, jednak Sandecja nie chciała się poddać i do końca walczyła choćby o jedno ligowe "oczko". W drugiej połowie na boisku pojawili się Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz i Adrian Danek. Gra Sandecji nieco się ożywiła, dzięki czemu w 73. minucie meczu bramkę na 1:1 zdobył Dominik Kun. Wynik nie zmienił się do końca spotkania, a drużyny podzieliły się punktami.

W ligowej tabeli Zagłębie zajmuje 10. pozycję (38 punktów), natomiast Sandecja jest aktualnie na 11. miejscu (37 punktów). W następnej kolejce Sandecja zagra na wyjeździe z Chojniczanką, a Zagłębie Sosnowiec podejmie na swoim stadionie piłkarzy Chrobrego Głogów. Oba mecze zaplanowano na 3 lipca.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia