I liga: Gol w końcówce zaskoczył Sandecję

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W meczu 28. kolejki I ligi piłkarskiej Chrobry Głogów wygrał na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Mecz był niezwykle wyrównany, jednak żadna z drużyn nie mogła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Tak było aż do ostatniej minuty doliczonego czasu gry. W 94. minucie spotkania zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Adrian Benedyczak. Sandecja Nowy Sącz próbowała ruszyć do ataku w II połowie, kiedy to na boisku pojawili się Mariusz Gabrych czy Mateusz Klichowicz, ale drużyna nie mogła znaleźć drogi do siatki gospodarzy. W końcówce szczęście uśmiechnęło się do Chrobrego.

Po 28. kolejkach Chrobry ma na swoim koncie 34 punkty, dzięki czemu ekipa z Głogowa zajmuje aktualnie 14. pozycję w ligowej tabeli. Sandecja ma tych punktów nieco więcej, bo 36. Piłkarze z Nowego Sącza są obecnie na 11. miejscu.

W następnej kolejce Sandecja zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec, a Chrobry uda się do Poznania, gdzie 30 czerwca zagra z tamtejszą Wartą. Emocji w obu spotkaniach na pewno nie będzie brakować.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.