Sandecja vs GKS Jastrzębie - czy będą kolejne 3 punkty?

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie Zdrój

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

15. kolejka I ligi piłkarskiej za pasem, ponieważ już 2 grudnia o godzinie 12:00 na stadionie w Nowym Sączu naprzeciwko siebie staną Sandecja Nowy Sącz oraz GKS Jastrzębie.

Sandecja jest nieznacznym faworytem zbliżającego się pojedynku, a to ze względu na to, iż rozegra mecz na własnym stadionie. W ostatnim spotkaniu piłkarzom z województwa Małopolskiego wreszcie udało się wygrać (0:2 z Chrobrym) i zdobyć pierwszy komplet punktów w sezonie 2020/21. Powodów do radości jednak nie ma, bo Sandecja zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i ma 6 punktów. GKS Jastrzębie również jest na zwycięskiej ścieżce, bo ostatni mecz ekipa z Górnego Śląska wygrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 2:1. W tabeli jest na razie 15. i ma na koncie 10 punktów.

Mecze bezpośrednie nie dają jednoznacznej odpowiedzi na to, która z drużyn będzie faworytem najbliższego spotkania. 12 czerwca drużyna GKS-u Jastrzębie przegrała u siebie z Sandecją 1:2. Wcześniej jednak padł remis (wrzesień 2019) i raz wygrał GKS (maj 2019). W 2018 roku ekipy ponownie podzieliły się punktami.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia