I liga: Sandecja wkracza na zwycięską ścieżkę

Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz zanotowała pierwsze zwycięstwo na boiskach I ligi piłkarskiej w sezonie 2020/2021. To dobra informacja dla kibiców, którzy od dłuższego czasu nie mogli cieszyć się z wygranej swojej ukochanej drużyny.

W 14. kolejce Sandecja pojechała do Głogowa, aby rozegrać mecz z Chrobrym. Gracze z Nowego Sącza spisywali się bardzo dobrze, dzięki czemu wyszli na prowadzenie w 30. minucie spotkania. Strzelcem bramki był Bartłomiej Kasprzak. Wynik został ustalony w drugiej połowie, kiedy to w 85. minucie bramkę na 0:2 zdobył Maciej Małkowski.

Sandecja ma się z czego cieszyć, jednak mimo pierwszej wygranej nadal okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, z 6 punktami na koncie. Chrobry Głogów plasuje się na miejscu trzynastym, gromadząc do tej pory 15 punktów.

W następnym spotkaniu Sandecja zagra na własnym stadionie, a rywalem będzie ekipa GKS-u Jastrzębie. Piłkarze z Głogowa udadzą się na wyjazdowy pojedynek, w trakcie którego zmierzą się z GKS-em Bełchatów. Oba spotkania zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia