Sądecka Jesień Kulturalna już w październiku

Sądecka Jesień Kulturalna

Instytucje kultury
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w październiku odbędzie się długo wyczekiwana i zapowiadana Sądecka Jesień Kulturalna. Nowy Sącz kocha tego typu inicjatywy, dlatego mimo obostrzeń związanych z koronawirusem, organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania. Zgodnie z zapowiedzią, wydarzenie odbędzie się w dniach 4 - 25 października.

Wydarzenie zostało zapowiedziane w Ratuszu podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Jest to nie tylko interesujące, ale przede wszystkim bardzo ważne wydarzenie kulturalne, podczas którego odbyć ma się aż 14 koncertów oraz 40 spektakli. Pokazuje to, jak bardzo dużą wagę odgrywa w mieście kultura. Nowy Sącz słynny jest w rejonie z ciekawych imprez kulturalnych, które przyciągają tłumy zainteresowanych osób z całego regionu.

Wydarzenie zapowiedziane zostało przez zastępcę prezydenta miasta Magdalenę Majkę oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury, Benedykta Polańskiego. Szczegóły dotyczące festiwalu, który odbędzie się w zupełnie nowej formule, poznać można na stronach internetowych www.sadeckajesienkulturalna.pl i www.mok.nowysacz.pl.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia