Nowy Sącz: kwarantanna SOKOŁOWI niestraszna

Kino Sokół Online

Film i muzyka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kino Sokół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów kina i zaprasza widzów do wirtualnego śledzenia filmów na platformie Moje e-kino. Na stronie czekają nie tylko nowości kinematograficzne, ale także prelekcje czy spotkania dyskusyjne.

Kino Nowy Sącz od lat przyciągało wszystkich widzów spragnionych filmowych wrażeń. Z powodu obostrzeń wynikających z panującej epidemii, sale kinowe musiały zostać zamknięte, co okazało się problemem nie tylko dla właścicieli, ale również dla fanów, którzy oczekują nowości na dużym ekranie. Sokół Nowy Sącz zdecydował o otwarciu specjalnej platformy Moje e-kino (www.mojeekino.pl), na której fani filmów będą mogli uzyskać namiastkę doświadczeń filmowych.

Na platformie znajdują się filmy, które niedawno były dostępne w tradycyjnych salach kinowych, a także te dzieła, których jeszcze nie było w Sokole. Widzowie mogą ponadto liczyć na dodatkowe aktywności, które w normalnych warunkach są organizowane przed ważnymi projekcjami lub po nich. E-kino Nowy Sącz zaprasza zatem do śledzenia prelekcji czy spotkań dyskusyjnych.

Jak widać, kwarantanna Sokołowi niestraszna. Dziś, jeśli widz nie może pójść do kina, kino przyjdzie do niego. Wirtualną salę kinową można znaleźć na stronie: https://mojeekino.pl/show/kino-sokol-nowy-sacz. W zakładce repertuar kina jest rozpiska wszystkich dostępnych na platformie filmów. Partnerem projektu mojeekino.pl realizowanego przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej jest: Polska Akademia Filmowa, Fundacja Kultury Bez Barier oraz Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia