Koncert: Lalu

Zapraszamy na niezwykły koncert, który przyniesie nam zarówno muzykę, jak i historię niezwykłej artystki - Lalu Slavicka!

Lalu, po 13 latach pracy w korporacjach, postanowiła odważyć się i zrealizować swoje pasje. Schowana głęboko w szafie saksofon wydobyła na światło dzienne i nagrała płytę "Każdy ma swoje korpo". To album, który porusza temat wypalenia zawodowego, ale także otwiera rozmowę o podejmowaniu ważnych kroków w życiu.

Ta niezwykła artystka stworzyła nie tylko muzyczną opowieść, ale również zaprosiła do współpracy takie osobowości jak producent Harry Tomek Waldowski, perkusista zespołu LemON, a także wokalistka Basia Basha Derlak i kwartet smyczkowy Classic String, którzy koncertują z Justyną Steczkowską.

Koncert odbędzie się 24 czerwca (sobota) o godzinie 20:00 w miejscu, które warto odwiedzić - Nowy Sącz, ul. Długosza 10. Bilety kosztują tylko 30 zł, a kontakt do rezerwacji to +48 510 706 399 lub mejl: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć niesamowitej muzyki Lalu Slavicka i poruszyć tematy bliskie każdemu z nas. Niech ta noc będzie pełna emocji, inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

Dołącz do nas na koncercie i przekonaj się, że "każdy ma swoje korpo", ale warto podjąć kroki, aby je zauważyć i coś z nim zrobić. Czekamy na Ciebie!