Koncert: Los Duendes

Koncert: Los Duendes

Z przyjemnością zapraszamy na koncert zespołu "Los Duendes"! Już 18 maja o godzinie 19:00, w klubie "Spóźniony Słowik" w Nowym Sączu, będzie można posłuchać niezwykłej mieszanki różnych gatunków muzycznych.

"Los Duendes" to międzynarodowa formacja, składająca się z artystów z Hiszpanii, Austrii, Polski i Kuby. Zespół powstał w 2019 roku we Wrocławiu i od tamtej pory łączy w swojej muzyce wpływy tradycyjnej muzyki flamenco z elementami world music, rocka, jazzowej improwizacji, a także muzyki klasycznej i latino. Ich piosenki, napisane przez Borję, inspirowane są filozofią, refleksją nad życiem i uniwersalnymi ludzkimi uczuciami i przywarami.

Muzyka "Los Duendes" to prawdziwa wolność i autentyczność. Ich motto to "wyjątkowość", a ich wartościami są oryginalność i różnorodność. To właśnie te cechy sprawiają, że ich muzyka jest tak niepowtarzalna i cieszy się dużym uznaniem wśród słuchaczy.

W skład zespołu wchodzą: Borja Soto, który odpowiada za wokal, Rainer Maria Nero, grający na gitarze, Piotr Łyszkiewicz, który gra na saksofonie i klarnecie oraz Osmar Pegudo, grający na perkusji.

Bilety na koncert "Los Duendes" są już dostępne w przedsprzedaży za 40 PLN lub za 50 PLN w dniu koncertu. Dzieci do 13 roku życia mają wstęp na koncert za darmo. Nie przegap okazji, by posłuchać tej niezwykłej muzyki na żywo!