Koncert: Crue, Bloody Mess, Chałtcore

Koncert: Crue, Bloody Mess, Chałtcore

Koncert trzech niezwykle charakterystycznych zespołów reprezentujących muzykę metalową. Nowy Sącz serdecznie zaprasza na te wydarzenia.

Już 27 listopada 2021 roku o godzinie 20:00 w Klubie Muzycznym "Fabryka" zakrólują ciężkie brzmienia. Na scenie wystąpi zespół Crue, Blood Mess oraz Chałtcore.

Warszawską grupę Crue tworzy czterech uzdolnionych muzyków. Grane przez nich utwory to połączenie progresywnego rocka, metalu, grungu, jazzu oraz funka. Ich początki na scenie sięgają 2012 roku. Od tego czasu zespołowi udało się zdobyć liczne nagrody.

BLOODY MESS to warszawski zespół specjalizujący się we wzorowanym na amerykańskim metalu. Niekiedy można usłyszeć teksty w języku rodzimym, jednak zdecydowanie częściej śpiewają po angielsku. Dużą rolę odgrywa w ich utworach gitara.

Chałtcore to lokalna grupa działająca w okolicach Nowego Sącza. Tworzy ją pięciu młodych mężczyzn: Armia, Jabol, Narta, Sorry oraz Topór. Piosenki wykonywane przez zespół mają ciężkie, nieco elektroniczne brzmienie. Muzycy w tekstach zasadom, które nie podobają im się w świecie.

Koncert w Nowym Sączu z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkim fanom ostrzejszego brzmienia. Organizatorzy serdecznie zapraszają.