Diy Punx Utd. Crusty Of Core #6/60

Diy Punx Utd. Crusty Of Core #6/60

Koncert – Nowy Sącz – w duchu D.I.Y odbędzie się w Klubie Fabryka 29 kwietnia br. Będzie to niecodzienne wydarzenie organizowane bez rywalizacji, sponsorów czy dotacji. Widownię czeka muzyka w stylu Street Punk, Oi czy Grunge w wykonaniu wschodnich zespołów.

Diy Punx Utd. Crusty Of Core #6/60 to przykład nietuzinkowego wydarzenia Nowy Sącz, które odbędzie się w środę, 29 kwietnia 2020 w Klubie Fabryka na Rynku. Podczas wydarzenia usłyszymy kilka zespołów ze wschodu, które zaprezentują różnego rodzaju podgatunki punku oraz rocka. Pierwszy zespół to CHOIX pochodzący z Rosji, który specjalizuje się m.in. w: Street Punk, Oi czy Hard Core z Moskwy. Kolejny skład to ukraiński BEZLAD grający Street Punk oraz Oi. Ostatni zespół – PUSTOSH – także pochodzący z Ukrainy, gra Grunge, czyli jeden z podgatunków rocka.

Koncert jest zaplanowany w godzinach 19:00-21:00. Organizatorzy podkreślają, że koncert w stylu D.I.Y nie opiera się na rywalizacji, a ponadto jest tworzony bez wsparcia ze strony sponsorskiej. Bilet na koncert można zakupić w cenie 20 zł.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.