Stand-up: Filip Puzyr i Natalia Adamowska

Stand-up: Filip Puzyr i Natalia Adamowska

Dokładnie w połowie kwietnia – 15-ego w Sądeckiej Fabryce Klub Muzyczny wystąpią Mistrzowie sceny komediowej Filip Puzyr oraz Natalia Adamowska! Kim są nasi niezwykli goście?

Filip to znany komik i improwizator z Trójmiasta. Promuje „sportowy tryb życia” przy wykorzystaniu alkoholu i wyłącznie złych decyzji. Jest komiczny i zarazem poważny, bo na co dzień pracuje z dziećmi i tak się składa, że musi kryć się ze stand-upem i udawać, że jest to specjalny program pomocy osobom, które cierpią na niedowład kończyn dolnych – nóg! Na co dzień wielki pasjonat i koneser wybitnie wyjątkowej potrawy – świeżego chleba z solą! Już ten opis jego osoby i działalności sprawia, że jest to ciekawy artysta i człowiek.

A kim jest współtowarzyszka Filipa - Natalia Adamowska? Pochodzi z pięknych gór polskich – Bieszczad i uczy się stand-upu najlepiej jak potrafi. Całkiem nieźle jej to wychodzi! Kilka lat temu związała się z Rzeszowem, a więc całkiem niedaleko bieszczadzkich połonin. Natalia jest tak jakby trochę nieokrzesana, co pewnie dziwnie brzmi, ale jest swoistą hybrydą – nigdy w wyborach nie głosowała ani na PiS, ani na PO. Nie idzie więc z duchem Podkarpackiego życia! Co ciekawe, Natalia również nie przepada za komunikacją miejską, wręcz się jej panicznie boi! Nie zna się też na płaceniu Blikiem. Jest dobrze wychowana, bo od dziecka stara się nie żartować ani z dorosłych, ani z Kościoła. Wychodzi to jej średnio, podobnie jak zarabianie na życie!

Czy te opisy stand-uperów, którzy wystąpią w Fabryce Klubie Muzycznym Was nie przekonują, że to górna półka doskonałego stand-upu? Tym bardziej przyjdźcie i przekonajcie się na własnej skórze! 15 kwietnia w Fabryce – super wydarzenie w Nowym Sączu! Godz. 19.00. Bilety w przedsprzedaży po 20 zł, a w dniu wydarzenia 10 zł więcej. Wejście bez problemu dla osób 18 plus. Młodsi od 16 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu za pisemnym pozwoleniem rodziców lub opiekunów. Tego stand-upu w Nowym Sączu nie można przegapić!