Koncert: Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Piotr Bolanowski

Koncert: Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Piotr Bolanowski

Wyjątkowy koncert w Nowym Sączu w Atelier Jazz Club. Wystąpi Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Piotr Bolanowski. To już 6 marca 2020 roku o godz. 20.00. Formacja w swojej twórczości łącząca elementy muzyki jazzowej z hop-hopem i rapem, tworzy oryginalną i nowoczesną muzykę. Pomimo eksperymentowania ze stylami muzycznymi, panowie starają się w 100 procentach wykorzystać instrumenty akustyczne jak na prawdziwych muzyków jazzowych przystało. Prezentują nowatorskie podejście, ale z zachowaniem prawdziwego brzmienie fortepianu, kontrabasu i perkusji. Band świetnie odnajduje się nie tylko w jazzowej stylistyce, ale w wielu pokrewnych, co niewątpliwie stanowi duży walor w ich twórczości. Koncert zespołu to uczta zarówno dla fanów nowoczesnego jazzu, jak i hip-hopu. Świetnie odnajdą się na nim również ci, którzy hołdują różnym stylom muzycznym, lubią muzykę z pogranicza różnych stylistyk albo po prostu różne rodzaje muzyki (jazz, hip-hop, rap, pop, rock).

Po bardzo owocnej trasie koncertowej w grudniu na Podkarpaciu, w ramach której rzeszowsko-krakowski zespół promował wydany w 2019 roku album „Sweet Spot”, Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Piotr Bolanowski zawita do Nowego Sącza. To koncert dla każdego, kto lubi ambitną i niebanalną muzykę, w której wciąż obecny jest duch nowych poszukiwań muzycznych. Umiejętny mariaż jazzu, hip-hopu i rapu w wykonaniu zespołu nadaje brzmieniu świeżość, ale równocześnie pełen jest odniesień do jazzu, od którego tak naprawdę zaczęła się cała rewaluacja w muzyce rozrywkowej.

Bilety na to wyjątkowe Nowosądeckie wydarzenie w cenie tylko 30 zł do nabycia Atelier Jazz Club. Muzyka Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Piotr Bolanowski - mega artystyczne wydarzenie w Nowym Sączu dla wszystkich fanów i miłośników dobrej muzyki.