Recital piosenek Kaczmarskiego

Recital piosenek Kaczmarskiego

Wspomnienia twórczości Jacka Kaczmarskiego w formie recitalu „On wciąż śpiewał i grał” odbędą się 21 marca w Winus Club w Nowym Sączu. Organizatorzy odtworzą niezapomniane dziedzictwo piosenek i poezji ponadczasowego polskiego artysty.

Koncert Nowy Sącz „On wciąż śpiewał i grał” to wydarzenie, na które czekają fani wyjątkowej muzyki i poezji Jacka Kaczmarskiego. Choć artysta odszedł 10 kwietnia 2004, to jego twórczość wciąż pozostaje dla wielu osób bardzo bliska i ważna.

„On wciąż śpiewał i grał” to niezwykły koncert, podczas którego będzie można usłyszeć zarówno te bardzo popularne, kultowe piosenki jak i mniej znane utwory ponadczasowego kompozytora. Recital wzbogaci wydarzenia Nowy Sącz o nowe emocje, wrażenia i z pewnością wzbudzi wiele sentymentu wśród osób, które wychowały się lub dorastały z muzyką Jacka Kaczmarskiego. Impreza odbędzie się w sobotę, 21 marca 2020 w Winus Club przy ulicy Kochanowskiego 30 w Nowym Sączu. Bilet na koncert kosztuje 10 zł, jednak organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsc jest ograniczona. Koncert rozpocznie się o 20:00 i potrwa do około 23:30. Warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. Na spotkanie zapraszają Tomasz Szołdrowski oraz Michał Chruślicki.

Recital odwołany z wiadomych przyczyn.