Poniedziałek ze Sztuką - „Pod niebem Paryża"

Poniedziałek ze Sztuką - „Pod niebem Paryża"

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel w ramach cyklu Poniedziałek ze Sztuką zaprasza wszystkich do Miejskiego Ośrodka Kultury na niezwykły koncert „Pod niebem Paryża”. Na scenie zobaczymy Justynę Bacz (śpiew i gitara), artystkę odznaczoną kawalerskim Orderem Sztuki i Literatury przez Francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji. Towarzyszyć jej będą znakomici muzycy – Mariusz Dubrawski (pianino i aranżacje), Karol Podkul (akordeon) oraz Wojciech Ruciński (kontrabas).

Justyna Bacz to wybitna i utalentowana artystka wykonująca piosenki nie tylko francuskie. W jej repertuarze znajdują się m.in. utwory Edith Piaf czy Georges'a Brassensa. Piosenkarka, autorka tekstów i muzyki, przełożyła wiele utworów muzycznych z języka francuskiego i rosyjskiego. Śpiewa po polsku, francusku, rosyjsku, angielsku i włosku. Poliglotka o niezwykłym i urzekającym głosie, który zachylił i wciąż zachwyca wielu. Po jej koncertach pozostaje tylko miłe wspomnienie i silne wrażenie, że można byłoby jej słuchać bez końca.

To wyjątkowe wydarzenie kulturalne w Nowym Sączu będzie miało miejsce już 24 lutego o godz. 17:30. Bilet normalny w cenie 30 zł, a dla wszystkich, którzy posiadają Kartą Nowosądeczanina, bilety ulgowe w cenie 15 zł. Można je nabyć od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy do Nowego Sącza na wędrówkę „Pod Niebem Paryża” wspólnie z Justyną Bacz!

Źródło: UM Nowy Sącz