Koncert: Gravity Of The Moon, SubLunar, Silver Nades

Koncert: Gravity Of The Moon, Silver Nades

Dobra wiadomość dla wszystkich osób spragnionych dobrej muzyki. Niebawem rusza nowa trasa koncertowa znakomitego zespołu Gravity of The Moon. Panowie już 14 marca zagrają koncert w Nowym Sączu, gdzie będą mieli okazję zaprezentować swoją muzykę szerszej publiczności.

Koncert planowo rozpocząć ma się o godzinie 20, otwarcie klubu w którym wystąpi brzeska kapela przewidywane jest na 19-tą. Oprócz występu Gravity of The Moon, na scenie Fabryki pojawi się również grupa Silver Nades.

Gratka dla miłośników mocniejszych brzmień

14 marca, Nowy Sącz z pewnością będzie mógł nazwać świętem miłośników mocnych brzmień. Klub Muzyczny Fabryka, w którym odbędzie się koncert, zamieni się na ten wieczór w niezapomnianą krainę dobrej muzyki. Ze sceny popłyną różnorodne dźwięki, utrzymane w mocnym, rockowym klimacie. Nie zabraknie psychodelicznych, rockowych kompozycji, które charakterystyczne są dla utworów Gravity of The Moon, jak i melodyjnych ballad, które wprawiają publiczność w dobry nastrój. Trasa koncertowa promować będzie wydaną w 2018 roku EP-kę, a fani będą mieli okazję usłyszeć niezłe rockowe kompozycje.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.