Koncert: KoRn SK Revival, Head2Down

Koncert: KoRn SK Revival, Head2Down

Wielbiciele alternative oraz nu metalu już w sobotę 8. lutego znajdą doskonały koncert w Nowym Sączu. Po raz kolejny Fabryka Klub Muzyczny przy udziale Portalu Nowy Sącz organizuje ciężkie muzyczne granie - występ międzynarodowych muzyków. Grupy KoRn SK Revival oraz Head2Down zapraszają na mocne brzmienia od godziny 19.

Korn SK Revival to słowacka grupa kultywująca nieśmiertelne tradycje i składająca hołd legendarnej grupie KoRn - jak sami piszą One and only Slovak KORN Tribute band założona w 2012 roku w mieście Považská Bystrica. Główny wokalista zespołu, Lukáš FUXo Gašparík jest także członkiem drugiego zespołu z gatunku alternative post nu-metal, grupy Head2Down, założonego już w 2003 roku. Zespoły są doskonale znane w Słowacji i Czechach, dają również koncerty w północno-wchodniej części Europy. Nowy Sącz gości wiele znanych bandów różnych gatunków muzycznych.

Bilety na koncert w Nowym Sączu dostępne w Fabryce, ulica Rynek 2. Cena 25 złotych w przedsprzedaży, w dniu wydarzenia 30 złotych.