Magiel Festiwal III

Magiel Festiwal III

Trzecia edycja Magiel Festiwal odbędzie się w dniach 19-20 lipca 2019 roku na terenie Nowego Sącza. Wydarzenie zostanie zorganizowane na stadionie w Zawadzie, przy ulicy Sportowej 12. Bilety można zakupić zarówno w przedsprzedaży (karnet 60 zł, jeden dzień - 30 zł), jak i w dniu koncertu (karnet - 80 zł, jeden dzień - 40 zł).

Cały Nowy Sącz żyje tym wydarzeniem, ponieważ na scenie pojawią się wielkie gwiazdy, m.in. Los Kamer, Selfish Murphy, Jerna, Zdrawica, czy też Pretor. Nie zabraknie pola namiotowego, ale też parkingu dla samochodów osobowych i motocykli. Z wszystkiego można korzystać za darmo. Festiwal Nowy Sącz zapowiada się bardzo atrakcyjnie, lecz należy pamiętać o tym, że dzieci do lat trzynastu mogą wejść na festiwal tylko pod opieką dorosłych (również za darmo).

Zagrają:

Los Kamer jazz funk balkan swing Meksyk
Selfish Murphy irish speed folk Rumunia
Mongooz And The Magnet rock pop blues Węgry
Funk Da System funk Górny Śląsk
Stonage Full Of Sun blues rock  
Jerna folk metal Kraków
Jemiayka reggae Toruń
Zdrawica folk rock Śląsk
Prawda punk rock Wrocław
Pretor rock Nowy Sącz
Thrudy post punk, indie rock rock progresywny Bełchatów

Festiwal ten jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń na terenie Nowego Sącza, dlatego każdego roku gromadzi coraz większą publikę. W tym roku zapowiada się równie dobrze, dlatego jeśli nie ma się pomysłu na udane spędzenie weekendu, warto udać się z rodziną na koncert i przyjemnie spędzić czas we wspólnym gronie. Festiwal ma ogromne wsparcie medialne oraz fotograficzne (m.in. Strefa Music Art, Wiara Rocka, Radio Praga, czy też Judith Black Photography). Każdy będzie mógł posłuchać dobrej muzyki, w wybranym przez siebie klimacie. Dodatkowo zainteresowanym gwarantowana jest wielogodzinna zabawa na świeżym powietrzu, pyszne jedzenie i oryginalne napoje. Z tego też względu warto zjawić się na festiwalu i namówić na to swoich znajomych, aby wziąć udział w bezprecedensowym wydarzeniu, którego nie zapomni się przez długi czas.

 

Start: 19 lipiec 2019 godz: 18:00

Koniec: 20 lipiec 2019 godz: 23:59

Miejsce: Stadion w Zawadzie, ul. Sportowej 12, Nowy Sącz

Bilety: 30 / 40 zł

Karnety: 60 / 80 zł