Programista SPS bez znajomosci niemieckiego

Dodaj do ulubionych
Kontakt Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

E-Mail:  k.mikolajczak@ks-gmbh.net

Tel. (+49)  0371/45009762

Dodane 2018-12-17 15:32:30

Opis

K&S jest agencja pracy tymczasowej z siedziba w Niemczech. Od 1993 roku zajmujemy sie zatrudnianiem osob na terenie calych Niemiec. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, opieke i wspracie doswiadczonych rekruterow i dysponentow.

Poszukujemy pracownika na stanowsiko:  Programista SPS

Zadania:

  • Programowanie instalacji m.in system sterowania S7
  • Opracowanie opragromowania dla urzadzen standardowych i specjalnych
  • Planowanie i realizacja wizualizacji WinCC dla przemyslu maszynowego
  • Uruchamianie technologi napedow

Wymagania:

  • Studia lub wieloletnie doswiadczenie w zawodzie jako programista
  • Doswiadczenie w programowaniu SPS
  • Doswiadczenie w obsludze sterowania S7
  • Gotowoc do pracy w roznych regionach

Nasza oferta:

  • Wysokie i punktualne wynagrodzenie
  • Umowa na czas nieokreslony
  • Wspracie doswiadczonych rekruterow i dysponentow
  • Premia wakacyjna i swiateczna
  • Zwrot kosztow za przejazd to Niemiec
  • Bezplatne zakwaterowanie w pensjonacie

Informacje dodatkowe

Wymiar pracy Pełny etat
Typ umowy Umowa o pracę
Specjalne wymagania Brak

Remember Me
Facebook Login