Rubio Monocoat - Jednowarstwowy Olej Do Drewna

Dodaj do ulubionych
Kontakt
Numer Telefonu: 51..........pokaż
Email: my..........pokaż
Dodane 2023-07-17 07:32:46

Opis

-Oil Plus 2C to produkt nowej generacji, który barwi i chroni drewno po nałożeniu 1 warstwy. Połączenie oleju (A) i utwardzacza (B) zapewnia szybkie schnięcie, szybkie utwardzanie i nadzwyczajną ochronę.
RMC Hybrid Wood Protector to produkt „jednowarstwowy”, barwiący i zapewniający ochronę drewna na zewnątrz po nałożeniu pojedynczej warstwy. Łatwe nakładanie i późniejsza konserwacja powierzchni czyni go produktem wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika.
Rubio WoodCream to bazujący na hydrofobowej technologii, specjalnie opracowany produkt do zabezpieczania powierzchni drewnianych. Jego unikatowa i samoczyszcząca formuła odżywia drewno, zapewnia odpowiednie nawilżenie, czyni go wodoodpornym z efektem perłowym. Rubio® WoodCream jest dostępny w 27 kolorach, dając zarówno efekt półtransparentny, postarzający lub całkowicie kryjący. Dostępna jest również wersja bezbarwna, która pozwala drewnu starzeć się w sposób naturalny, zapewniając pełną ochronę i wodoodporność. Kremowa struktura produktu powoduje, że łatwo się go nanosi, szczególnie na elementy pionowe.

Najlepsze zabezpieczenie, naturalne produkty, do Podłóg Oil Plus 2 C.,  
Tarasów Hybrid Wood Protector, Elewacji,Altan WoodCream Rubio ( krem do drewna )  
Mebli Rubio Oil 2 C Plus , środki do pielęgnacji i renowacji Rubio Soap , Exterior Wood Cleaner, Exterior Soap , Maintenance Oil 2 Mix

Największy wybór produktów On-line i stacjonarnie

www.najlepszedladrewna.pl
30-660 Kraków, Trybyny Ludów 31/LU1
(12) 658-21-05, 512561867, 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama