Koncert: The Rumpled

Zapraszamy na koncert The Rumpled, pochodzącego z Włoch, który po raz pierwszy zawita do Polski!

The Rumpled to 6-osobowy zespół folk-rockowy, który powstał w Trydencie (Włochy) w 2013 roku. Ich muzyka to unikalne połączenie irlandzkiego folku, rocka, ska i punka. Głównymi twórcami melodyjnych kompozycji są Tommy i Patty, para instrumentalistów grających na akordeonie i skrzypcach. Davide dodaje do tego potężne gitarowe riffy, a sekcja rytmiczna w składzie Michele na perkusji i Luca na basie tworzy solidne podstawy pod mokry wokal frontmana Marco. Efektem tego jest charakterystyczne, niepowtarzalne brzmienie, które możemy określić jako bardzo świeżą, ale autentyczną wersję Celtic Punk.

Zespół The Rumpled zdobył szerokie uznanie podczas swoich koncertowych występów w Europie. Przed wydaniem swoich albumów, odbyli liczne trasy koncertowe, takie jak trasa "Ashes and Wishes" obejmująca ponad 60 koncertów w Szwajcarii, Francji i Włoszech. Ich ostatnia trasa "Grace O'Malley Tour" zakończyła się we wrześniu 2019 roku, po ponad 40 koncertach w całej Europie, w tym na festiwalu Roi Arthur w Bréal-sous-Montfort we Francji, gdzie ich występ zgromadził ponad 43 000 widzów.

W 2023 roku zespół The Rumpled przeszedł zmianę składu, witając Federico Favę jako nowego perkusistę oraz Giacomo "Jacka" Merigo jako nowego wokalistę, zastępując Mazzu i Marco. Teraz mają przyjemność odwiedzić Polskę, w tym Nowy Sącz i Polańczyk.

To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć niezwykłej muzyki The Rumpled na żywo. Przygotujcie się na dynamiczny i energetyczny występ, który przeniesie Was w świat Celtic Punka. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w ich muzycznym świecie!

 

Data: 28 lipca (piątek), godzina 19:00.

Miejsce: Kawiarnia Spóźniony Słowik w Nowym Sączu.

Bilety: 40 PLN w przedsprzedaży, 50 PLN w dniu koncertu (dzieci i młodzież do 13 roku życia pod opieką dorosłych wstęp darmowy).