Koncert: Szumy

Nowy Sącz - Wielkie wydarzenie już niedługo! Zespół Szumy, pochodzący z naszego miasta, zaprasza Was na ich pierwszy koncert promujący nowy singiel "Elektryczny". To będzie niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć świeżych dźwięków i podzielić się radością z lokalną sceną muzyczną.

Singiel "Elektryczny" już podbija serca słuchaczy na platformach muzycznych, takich jak EmuZi i YouTube. Odważne brzmienia, doskonałe teksty i niesamowita energia czeka na Was poniżej:

Zespół Szumy jest pełen utalentowanych muzyków, którzy wywodzą się prosto z Nowego Sącza. Ich debiutancki koncert wraz z Gabi & The Freedom w kultowym ATELIeR jazz club był spektakularnym sukcesem, wypełniając salę po brzegi. Teraz nadszedł czas, aby utrzymać tę dobrą passę i pobić rekord frekwencji również w pubie Winus!

Pub Winus, znany ze swojego przyjaznego i kameralnego charakteru, stanie się areną niezapomnianego wieczoru. To doskonałe miejsce, aby przekonać się, że Nowy Sącz nadal tętni kulturalnym życiem. Jesteśmy pewni, że ta noc przyczyni się do ożywienia kultury w naszym pięknym mieście.

Zapraszamy Was na koncert zespołu Szumy w pubie Winus. Bądźcie częścią tej wyjątkowej chwili. Nie przegapcie tego niezwykłego wieczoru, który na zawsze pozostanie w Waszych sercach!