Koncert: Adriano Trindade

Zapraszamy Was na niezapomniany wieczór w rytmach brazylijskiego jazzu i samba! Już 10 czerwca na letniej scenie Słowika w Nowym Sączu odbędzie się koncert Adriano Trindade, utalentowanego muzyka, wokalisty i kompozytora z Brazylii.

Adriano Trindade jest uznawany za prekursora samba rocka w Europie oraz jednego z najważniejszych przedstawicieli brazylijskiego jazzu. Jego kariera rozwija się na międzynarodowym poziomie, koncertując w klubach jazzowych i na renomowanych festiwalach muzycznych na całym świecie.

Mieszając elementy muzyki brazylijskiej, jazzu, afrykańskich rytmów i samba, Adriano Trindade stworzył unikalne brzmienie, które porusza serca słuchaczy. Jego najnowszy album "A New Experience" zawiera 14 utworów, które będą miały swoje miejsce w repertuarze koncertowym.

To będzie wieczór pełen energii, pasji i wyjątkowych dźwięków. Przyjdźcie i doświadczcie magii brazylijskiej muzyki na żywo. Koncert odbędzie się w Kawiarni Spóźniony Słowik na Sądeckich plantach. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w barze za 50 PLN, a w dniu koncertu będą kosztować 60 PLN.

Nie przegapcie okazji, by spotkać się z jednym z najwybitniejszych brazylijskich artystów i delektować się jego muzyką w wyjątkowej atmosferze. Czekamy na Waszego ducha i entuzjazm, które dodadzą iskry tej muzycznej nocy.

Przyjdźcie i pozwólcie, by dźwięki samba jazzu Adriano Trindade przeniosły Was w tropikalne zakątki Brazylii. To niezapomniane doświadczenie czeka na Was już niebawem!