Koncert: Farben Lehre, 33 Trzysta

Koncert: Farben Lehre, 33 Trzysta

Zapraszamy na koncert zespołu Farben Lehre, który odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku (piątek) o godzinie 19:00 w klubie Spóźniony Słowik przy ulicy Długosza 10 w Nowym Sączu. Występ zespołu poprzedzi koncert 33 Trzysta, co zapewni nam prawdziwe punkowe doznania! Bilety na koncert można nabyć w cenie 50 PLN w przedsprzedaży lub 60 PLN w dniu koncertu, płatność tylko gotówką. Sprzedaż biletów odbywa się stacjonarnie w klubie Spóźniony Słowik. Dla osób preferujących rezerwację mailową, istnieje możliwość dokonania rezerwacji biletów w cenie przedsprzedażowej (50 PLN) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię, nazwisko, miasto koncertu i liczbę biletów.

Farben Lehre to jedna z najbardziej energetycznych i brawurowych formacji muzycznych w Polsce. Zespół powstał we wrześniu 1986 roku, a od tamtego czasu na jego koncie znajduje się aż 14 płyt studyjnych, 6 DVD i liczne kompilacje. Od wielu lat zespół koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Występował u boku znaczących formacji punkowych, takich jak The Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K. Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku Farben Lehre był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej PUNKY REGGAE live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku powróciła na polską mapę koncertową.

Muzyka Farben Lehre to energetyczne, melodyjne i pełne radości grania brzmienia wolne od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki i szczere słowa stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Na koncercie zespół zaprezentuje swoje najważniejsze utwory, takie jak "Anioły i demony", "Dobranoc", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Egoiści", "Judasz", "Ludzie we mgle", "Matura", "Nierealne ogniska", "Spodnie z GS-u", "Stacja Wolność" czy "Terrorystan". Na scenie zobaczymy Wojtka Wojdę, Konrada Wojdę, Filipa Grodzickiego oraz Gerarda Klawe.

Nie przegap tego wyjątkowego koncertu