Koncert: Ruch Taki Jak Zwykle

Koncert: Ruch Taki Jak Zwykle

18 czerwca 2022 roku o godzinie 19:00 w Centrum Wspinaczkowe Boulder-Zone będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W Nowym Sączu na scenie pojawi się zespół pod tajemniczą i intrygującą nazwą "Ruch Taki Jak Zwykle".

Formacja została założona pewnego jesiennego dnia w 2018 roku. Zespół dużo grywał w Krakowie skąd pochodzą jego członkowie: Wojciech Latocha(wokal, gitara), Marcin Pawlik (bas), Szymon Latocha(drugi wokal, gitara) oraz Łukasz Pipczyński(perkusja). Pierwszy singiel został wydany na początku 2020 roku. Mimo ograniczeń covidowych muzycy wcale się nie nudzili. W trakcie pandemii powstała ich pierwsza płyta, która otrzymała tytuł "Translokacje". Po raz pierwszy można było ją usłyszeć w maju 2021 roku.

Muzykę graną przez zespół można określić jako alternatywny rock z elementami bluesa i rocka rodem z lat 70.XX wieku. Pozostałe inspiracje czerpie z progrocka, indie, postpunka oraz stonera.

Koncert w Nowym Sączu zaplanowany jest na 3 godziny. Koszt wejścia na imprezę będzie zbierany do przysłowiowego kapelusza.