Koncert: Contrapunk, Dekolt, Defloracja

Koncert: Contrapunk, Dekolt, Defloracja

Na 20 listopada w nowosądeckim klubie muzycznym Fabryka zaplanowano niecodzienne wydarzenie o nazwie Old Punk Rock. Początek o godzinie 20:00.

Tego typu wydarzenia Nowy Sącz zawsze są odbierane przez lokalną społeczność ze sporym entuzjazmem. Nie inaczej będzie tym razem. W Nowym Sączu zaprezentują się trzy zespoły: Dekolt, Contrapunk oraz Defloracja. Listopadowy koncert Nowy Sącz zapowiada się bardzo ekscytująco.

Zespół Dekolt został założony w 1991 roku w Piekarach Śląskich. Odpowiedzialni byli za to bracia Dariusz oraz Sławomir Alcer. Jednym z największych hitów wspomnianej kapeli jest utwór o nazwie "Być zawsze sobą". Defloracja to grupa założona w 1990 roku, a w swoich przebojach nawiązuje do lat 90-tych. Na swoim koncie ma bardzo popularny album pt. "Zobaczymy". Ostatnim z zespołów, który wystąpi na scenie w Nowym Sączu jest Contrapunk. Ta grupa pojawiła się na rynku muzycznym stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2015 roku, ale przebojem wdarła się do serc zwolenników muzyki punk rock. Wśród znanych hitów warto wyróżnić m.in. "Będziemy żyć", "Jesteś sam" czy też "Dama".