Koncert: Forbidden Omen, Unborn Suffer, Downfall Of Gods

Koncert: Forbidden Omen, Unborn Suffer, Downfall Of Gods

Będzie full. Metalowy wieczór w Fabryce. Kolejny weekend w klubie Fabryka w Nowym Sączu zapowiada się interesująco - tym razem pod znakiem ciężkiego brzmienia. 23 października miłośnicy mocy i zdecydowanego wokalu znajdą na klubowej scenie coś dla siebie. Koncert promuje najnowszy album grupy Forbidden Omen, który lada chwila ukaże się na rynku muzycznym.

Słowiański metal na koncercie w Nowym Sączu

Krakowski zespół od 2016 roku gra slavic death metal. To udana próba połączenia świata mitów słowiańskich z ciężkim metalowym brzmieniem. Płyta "Ancestral Rituals" pokazuje duży potencjał kapeli, która ma za sobą wspólne koncerty z formacją KAT&Roman Kostrzewski oraz zespołem Velesar. Tym razem FO jest głównym bohaterem wieczoru. Koncert w Nowym Sączu wygeneruje jeszcze więcej energii za sprawą bardzo ciekawego supportu.

Deathgrind z Bydgoszczy, niespodzianka ze Śląska

Występ muzyków z Krakowa poprzedzi wyjątkowo podkręcony deathgrind w wydaniu Unborn Suffer z Bydgoszczy. Grupa istnieje i koncertuje już od 20 lat i ma w dorobku sześć wydawnictw. Downfall oh Gods przez lata stanowił projekt, który, jak mówią sami muzycy, "ukrywał się w odmętach śląskich garaży". W ostatnich latach ujawnił się z nową pasją i coraz lepszym odbiorem zwolenników cięższej nuty. Najnowsze wydarzenia w Nowym Sączu zapowiadają się naprawdę ogniście - klub Fabryka zaprasza wszystkich na dużą dawkę power music.