Koncert: Bajzel

Koncert: Bajzel

Uwaga! Wydarzenie - Bajzel w mieście!

Gra na gitarze, gitarze basowej, perkusji i trąbce. Co więcej, robi to wszystko podczas koncertu. Solo. Bajzel, czyli Piotr Piasecki przyjeżdża do Nowego Sącza po wydaniu kolejnej płyty, na której znalazł się między innymi cover słynnego przeboju Ireny Santor "Już nie ma dzikich plaż".

Muzyczne wydarzenie w Nowym Sączu

Oryginalne aranże, wycieczki instrumentalne i klasyczny One Man Band Show - na to mogą liczyć wszyscy, którzy wybierają się na ten koncert do Nowego Sącza. W najbliższą sobotę 10 lipca o godz. 19.00 w Centrum Wspinaczkowym Boulder-Zone przy ul. 29 Listopada 21 będziemy świadkami muzycznego wydarzenia miesiąca. Artysta nagrywa i koncertuje solo prawie od dekady, a jego szósty krążek zbiera entuzjastyczne recenzje krytyków i fanów. Wstęp to wrzutka do kapelusza z sugerowaną kwotą 20 zł.

Przyjdź na koncert - Nowy Sącz, sobota, Boulder-Zone

Nowy album "Pararaj" ujrzał światło dzienne w kwietniu, a sam Bajzel ruszył w trasę, wykorzystując pandemiczne poluzowanie obostrzeń. Z doskonałym rezultatem - wykonanie na żywo utworów z wykorzystaniem loopów i sampli spotyka się ogromnym uznaniem publiczności. Koncert w Nowym Sączu to świetna okazja, by doświadczyć tego osobiście.