Koncert: BleBle

Koncert: BleBle

Najwyższy czas na kawał świetnej muzyki! Nowy Sącz z koncertem odwiedzi wyjątkowy na żywo zespół BleBle. Koncerty kwintetu z Krakowa to od 10 lat nieodmiennie uczta dla uszu i okazja do rewelacyjnej zabawy.

Rewelacyjna muzyka na żywo - koncert z udziałem publiczności

Kultura w Nowym Sączu powraca do kontaktu z publicznością. 5 marca o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury rozpocznie się powrót do muzyki na żywo po czasie pandemicznych ograniczeń. Organizatorzy nie mogli wybrać lepiej: BleBle przywozi do miasta repertuar pełen niebanalnych utworów. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno fani dynamicznych brzmień, jak i zwolennicy muzycznego liryzmu. Pyszne dźwiękowe danie zostanie zaserwowane w spontanicznych klimatach jazzowej swobody.

BleBle rozkręca Nowy Sącz! Tego koncertu nie można przegapić

Autorskie kompozycje i teksty wokalisty Grzegorza Raconia przywracają wiarę w siłę muzyki, która najlepiej wypada na żywo, w kontakcie z publicznością. Podczas koncertów grupy pojawiają się niespodzianki i eksperymenty przy udziale słuchaczy. Dużo improwizowanych solówek, saksofon, a nawet bleblujący perkusista - w marcowy wieczór Nowy Sącz może przygotować się na niesamowitą muzyczną ucztę.