Koncert: Farben Lehre, 33 Trzysta

Koncert: Farben Lehre, 33 Trzysta

25 września w klubie Spóźniony Słowik, spragniona dobrej muzyki na żywo publiczność, będzie miała okazję usłyszeć koncert zespołu Farben Lehre.

Koncert ten organizowany jest w ramach trasy koncertowej Farben Lehre – FARBENHEIT live 2020. Fani będą mieli możliwość usłyszeć ostre, lecz melodyjne kawałki, wśród których nie powinno zabraknąć najpopularniejszych utworów kapeli, chociażby „Helikopterów”, „Matury”, czy „Ludzi we mgle”. To okazja do posłuchania wokalu Wojciecha Wojdy oraz gitarzysty Konrada Wojdy, gitarzysty basowego – Filipa Grodzickiego i perkusisty – Gerarda Klawe.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19 we wspomnianym już klubie Spóźniony Słowik (Nowy Sącz, ul. Długosza 10) . Przed występem energetycznego zespołu publiczność będzie miała okazję posłuchać grupy 33 Trzysta. Koncert zapowiada się na kapitalne muzyczne wydarzenie w Nowym Sączu, które okraszone zostanie porcją energetycznej i bardzo żywiołowej muzyki. Po dość długiej przerwie koncerty w Nowym Sączu znowu mogą bawić fanów dobrej muzyki. Organizatorzy liczą, że publiczność dopisze i tłumnie stawi się na koncercie płockiego zespołu.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.