Koncert: Ork. Stefana Mladenovic & Heyli

Koncert: Ork. Stefana Mladenovic & Heyli

Już 22 sierpnia w Nowym Sączu odbędzie się niesamowity koncert muzyki cygańskiej. Publiczność spragniona nie tylko muzyki folkowej, ale i każdej granej na żywo, będzie miała okazję posłuchać wyjątkowej muzyki granej na żywo. Swój występ zapowiedział absolutny muzyczny fenomen – cygańska grupa pochodząca z Serbii, z Orkiestrą Stefana Mladenovica oraz Heyli. To wielokrotny zwycięzca oraz zdobywca nagrody w Guca. Ten koncert w Nowym Sączu jest wydarzeniem, które zapowiada się na prawdziwą ucztę melomanów.

Wydarzenie w Nowym Sączu odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 20:00. Jest to wydarzenie online, w którym wziąć mogą udział zarówno mieszkańcy Nowego Sącza, jak i osoby spoza miasta, które doceniają dobrą muzykę. Organizatorem koncertu jest „Spóźniony Słowik” – kawiarenka na Plantach w Nowym Sączu.

Stefan Mladenovic Orchestra jest zespołem znanym w Polsce i na świecie. To bardzo utytułowana grupa, która zadebiutowała w naszym kraju w 2019 roku podczas Pannonica Folk Festival w Barcicach. To właśnie tam występują najlepsi przedstawiciele muzyki etno-folk oraz muzyki świata. Występ jako Stefan Mladenović Orchestra & Heyli to zupełnie nowa odsłona, podczas której zespołowi towarzyszy utalentowana wokalistka z Nowego Sącza, Heyli, czyli Helena Michalak.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.