Winus Club - e-koncert w czasie kwarantanny

Koncert: Tomek

A jednak są sposoby, by życie w czasach koronawirusa toczyło się normalnie. Może trochę inaczej, ale w Nowym Sączu wcale nie trzeba rezygnować z przeżywania fantastycznych chwil ze znajomymi. Szlachetny trunek w garści, rewelacyjne dźwięki na żywo i obecność wypróbowanego grona słuchaczy mamy na wyciągnięcie ręki.

Wystarczy wybrać się na koncert do Winus. A ściślej - na e-koncert do e-Winus. Tym razem nie ma sensu przypominać adresu: najnowsze wydarzenie w Nowym Sączu odbędzie się 12 kwietnia o godz. 20.00 za pośrednictwem Internetu. We wnętrzu Winus Club na żywo zagra i zaśpiewa Tomek Szołdrowski.

Koncert na żywo dostępny w sieci

Jak możemy przeczytać w zapowiedzi, można zgłaszać swoje propozycje do repertuary, które wykonawca "weźmie pod uwagę lub nie". Koncert online w Nowym Sączu polega na tym, że w prowiant i napoje należy zaopatrzyć się we własnym zakresie, a klimatyczny lokal i wykonawcę można wesprzeć dzięki zrzutce utworzonej przez bywalców i sympatyków tego miejsca. Poprzedni koncert doczekał się ponad 11 tys. wyświetleń i interesujących konwersacji na czacie. Zapraszamy na #koncertwdomu.