Stand-up: Marcin Zbigniew Wojciech

Stand-up: Marcin Zbigniew Wojciech

Czy trzeba przedstawiać Marcina Zbigniewa Wojciecha? Określają Go jako rewelacyjnego komika, a może i wariata na swój sposób, także cukrzyka! Facet jest bezkompromisowy i prostolinijny do bólu! Gościł już w Nowym Sączu dwa razy. To będzie jego trzeci stand-up na Sądeckiej Ziemi. Dwa poprzednie występy były doskonałe. Czy może być inaczej teraz?

Marcin Zbigniew Wojciech artysta rodem z Rybnika, który ma w swoim dorobku artystycznym kilkanaście nagród zdobytych na festiwalach ogólnopolskich. Od 14 lat na scenie i gościł prawie wszędzie, gdzie to możliwe: w Polsacie, TVP Program 2, wystąpił również w Comedy Central oraz pracował w powszechnie znanej stacji radiowej RMF FM. Artysta nie próżnuje, bo na swoim koncie ma już ponad 1000 wystąpień!

Marcin Zbigniew Wojciech to dusza towarzystwa, niezwykle żywiołowy kabareciarz, mistrz stand-upu i komik! Człowiek orkiestra, który występuje również z innymi sławnymi -Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem i Ewą Błachnio w grupie Stand-up Night.

Najnowszy program człowieka o trzech imionach: Marcin Zbigniew Wojciech zatytułowany „My Polacy” to rzecz o Polakach, którzy przebywają poza granicami naszego kraju i czują się bezgraniczni. Repertuar jest wypełniony dużą dawką ekspresji, ciętych puent, mistrzowskich parodii, które trzeba zobaczyć na żywo. Nie sposób tego opowiedzieć, to po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!

Zanim na scenę wejdzie Marcin Zbigniew Wojciech, na początek jako aperitif – 15 minut żartobliwych wygłupów w wykonie Tomasza Biskupa. Zapowiada się ciekawe wydarzenie w Nowym Sączu, które rozbawi Was nie tylko do łez!

Bilety na Sądeckie Wydarzenie w przedsprzedaży po 20 zł, a w dniu stand-upu 29 marca – 30 zł. Przypominamy, że to niezwykłe wydarzenie w Nowym Sączu przeznaczone jest dla osób od 18 roku życia. Kawiarnia Prowincjonalna – czekamy na Was!

Stand-up odwołany z wiadomych przyczyn.