Koncert: O.N.E. Quintet

Koncert: O.N.E. Quintet

Już 13 marca 2020 roku w ATELIeR jazz club (Nowy Sącz, ulica Zielona 45) odbędzie się koncert One Quintet, który śmiało określić można ucztą dla miłośników jazzu. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20:00. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na które warto wybrać się ze znajomymi.

ATELIeR jazz club jest miejscem, w którym koneserzy muzyki mają okazję posłuchać najlepszych jazzowych zespołów na żywo. To miejsce, które przyciąga dobrą muzyką oraz niepowtarzalnym klimatem. Koncert w Nowym Sączu to możliwość usłyszenia na żywo materiału przedpremierowego z płyty ONE zespołu O.N.E. Quintet.

Zespół O.N.E. Quintet założony został w 2016 roku. Jak podpowiada nazwa, tworzy go pięć pań: Monika Muc - saksofonistka, Dominika Rusinowska - skrzypaczka, Paulina Atmańska - pianistka, Kamila Drabek – kontrabasistka oraz Patrycja Wybrańczyk - perkusistka. To utalentowane instrumentalistki, które wykonują przede wszystkim kompozycje autorskie inspirowane jazzem, hip hopem oraz muzyką etno. Koncert, który odbędzie się w ATELIeR jazz club urasta do rangi niecodziennego i nietuzinkowego wydarzenia. Nowy Sącz jest jednym z miast w którym koncertować będzie kwintet, w ramach promocji wspomnianego już albumu ONE.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.