PKP #22 Polskie Beskidy

PKP #22 Polskie Beskidy

Przed nami kolejne spotkanie w ramach Prowincjonalnego Klubu Podróżnika, tym razem W Szczytowej Formie. Oznacza to, że prelegentem będzie Tomek Habdas, miłośnik gór i bloger prowadzący projekt pod taką właśnie nazwą. Gość PKP#22 opowie o 20 dniach i 500 kilometrach w najpiękniejszych pasmach górskich Polski, czyli na Głównym Szlaku Beskidzkim.

Kolejny przystanek PKP

30 marca o godz. 19.00 Prowincjonalny Kub Podróżnika zaprasza, wszystkich, którzy chcieliby choć na chwilę zamienić GPS na GSB. Kawiarnia Prowincjonalna (Nowy Sącz, w samym sercu Beskidów) to znakomite miejsce, by posłuchać, dlaczego warto wykorzystać cały roczny urlop na polskie góry. Tomek Habdas zdobywa Koronę Ziemi i dużo mniejszych koron, zna góry Polski i Słowacji - a jednak ubiegły rok spędził w Beskidach i zrelacjonował to wszystko w swoim internetowym zakątku.

W sercu Beskidów o GSB

Na cykliczne spotkania PKP zaprasza organizator - Beskidzki Bradiaga, przy honorowym współudziale Sądeckiego Włóczykija. Kawiarnia Prowincjonalna to znakomite miejsce na dobrą opowieść o górach, w której można się zasłuchać przy odrobinie czegoś rozgrzewającego. Najbliższy gość nosi góry w sercu - urodzony w Beskidzie Żywieckim, z wszystkich szczytów świata najchętniej wraca w rodzinne strony. Teraz w Beskidzie Sądeckim zaprosi słuchaczy na 500-kilometrową przygodę z GSB.

Prowincjonalny Klub Podróżnika odwołany z wiadomych przyczyn.