Koncert: Akustyczni Band

Koncert: Akustyczni Band

Chcesz posłuchać doskonałej muzyki i spędzić świetny czas w klimatycznym miejscu? Każdy dobry koncert Nowy Sącz organizuje w jednym z klubów muzycznych, a tym razem będzie to Winus Club już w sobotę 7 marca 2020. Na scenie zagoszczą dobrze znani panowie z Akustyczni Band. Takie wydarzenia Nowy Sącz są warte szczególnej uwagi! Pasja, zaangażowanie i muzyka prosto z duszy - przygotuj się na koncert na najwyższym poziomie.

Czy tą grupę trzeba przedstawiać? Chłopacy grają już od wielu lat na lokalnych scenach, zdobywając uznanie. W dorobku mają również zagraniczne koncerty. Tomek Szołdrowski, Michał Chruślicki, Kamil Supertramp Pajor oraz Nikodem Kler tworzą akustyczny zespół z Nowego Sącza w klimatach rocka i bluesa. Godne zapamiętania klimatyczne wydarzenia Nowy Sącz i Kraków nie jeden raz powstawały z ich udziałem. Niezapomniane autorskie kawałki, a także własne niepowtarzalne interpretacje klasyków znanych z polskich i zagranicznych scen to to, czego możesz się spodziewać, wybierając się w sobotę na ten koncert Nowy Sącz.

W nastrojowym klimacie Winus Club dźwięki Akustyczni Band będą jeszcze bardziej niezapomniane, zwłaszcza podczas kosztowania smacznych trunków. Własny repertuar, covery na najlepszym poziomie z dużą dozą emocjonalnej interpretacji, pozytywne nastawienie i pełna pasja - czego można chcieć więcej? Start w sobotę 7. marca 2020 już o 20:00 w Winus Club, ulica Kochanowskiego 30, Nowy Sącz.