Koncert: My Own Abyss, Demeted, Mangled Minds

Koncert: My Own Abyss, Demeted, Mangled Minds

Pierwszy Dzień Wiosny będzie w tym roku szczególny, ponieważ w nowosądeckiej Fabryce odbędzie się koncert My Own Abyss, Demeted oraz Mangled Minds. Trzy utalentowane zespoły wybudzą gości muzyką metalową z zimowego letargu.

Kolejny koncert Nowy Sącz przyniesie wiele wrażeń dla fanów metalu. 21 marca 2020 roku o godzinie 19:00 rozpocznie się wydarzenie trzech zespołów, które łączy nie tylko krótki staż, pochodzenie z południa Polski, ale przede wszystkim profesjonalne podejście i rosnąca popularność. Na scenie Klubu Muzycznego Fabryka wystąpią: My Own Abyss z Krakowa (metalcore), Demeted (metalcore/ deathcore) z Krakowa oraz Mangled Minds (prog metal) z Nowego Sącza oraz Krakowa. Zespół My Own Abyss składa się z pięciu członków, są to: Paweł Miszczak, Piotr Miszczak, Mikołaj Mędrala, Mikołaj Marszałek oraz Marek Zajda. Skład Demeted to: Piotr Kuropatwa, Dominik Gajewski, Dariusz Ciapa i Kamil Godlewski, a członkami Mangled Minds są: Szymon K., Irek H., Konrad K, Tomasz S. oraz Jacek O.

Wszystkie zespoły, które wystąpią w Fabryce Pierwszego Dnia Wiosny, cieszą się popularnością w undergroundowym graniu. Wejście na nowosądecką scenę będzie ich kolejną odsłoną. Bilety na koncert są w cenie 10 złotych. Koncert jest przewidziany w godzinach 19:00-3:00. Koncert My Own Abyss, Demeted oraz Mangled Minds odbędzie się (podobnie jak inne wydarzenia Nowy Sącz) w Fabryce Nowym Klubie przy Rynku 2.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.