Koncert: House Of Death, Post Profession

Koncert: House Of Death, Post Profession

Kolejny rockowy koncert Nowy Sącz odbędzie się 1 marca w Fabryce Nowym Klubie. Na scenie zagości House of Death, młody zespół składający się z czterech muzyków. Impreza rozpoczyna się o 17:30 a o 18:00 odbędzie się występ Post Profession.

Muzyczne wydarzenia Nowy Sącz zostały wzbogacone o kolejną ważną imprezę w kulturalnym harmonogramie miasta. 1 marca 2020 odbędzie się koncert rockowego kwartetu – House of Death. Grupa powstała w 2019 roku z inicjatywy Adama Bielczuka, gitarzysty, znanego pod pseudonimami NIKT" lub "ANTI TANK NUN". Pozostali muzycy to: Titus z Acid Drinkers, perkusista Bogumił – „Mr Bo” Krakowski oraz zwycięzca Voice of Poland – Juan Carlos Cano.

House of Death, może pochwalić się interesującymi osiągnięciami w dziedzinie muzyki. Pomimo iż od niedawna wspólnie działają, nagrali dotychczas pierwszy album „Midnight Special”. Płyta posiada aż dziesięć kompozycji w stylu rockowym.

Organizatorzy zachęcają za zakupu wejściówek bezpośrednio z punktów sprzedaży lub w dniu koncertu. Cena biletu to 40 zł, zaś 1 marca przed wejściem 50 zł. Na koncert mogą wejść osoby, które ukończyły 16. rok życia (16+ ze zgodą rodzica), zaś osoby młodsze muszą przybyć na koncert z pełnoletnim opiekunem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 17:30, a o 18:00 wystąpią Post Profession. Impreza będzie miała miejsce w Fabryce Nowym Klubie przy Rynku 2.