Koncert: Mercurius, Ashura

Koncert: Mercurius, Ashura

28 marca 2020 roku Nowy Sącz gościł będzie dwie punk rockowe kapele: Mercurius i Ashura, które zagrają swoje najnowsze kawałki. Wieczorem, o godzinie 20:00 planowany jest start koncertu w popularnym Klubie Fabryka (Nowy Sącz, ulica Rynek 2). Koncert planowo potrwać ma do godziny 23, można jednak już dziś spodziewać się gorącej atmosfery, która przedłuży czas jego trwania.

Koncert w Nowym Sączu dwóch kapel grających mocne brzmienia, okrzyknięto jednym z najciekawszych artystycznych wydarzeń miesiąca. Sobota 28 marca zapowiada się naprawdę gorąco! Obydwa zespoły sprawiają, iż koncert słusznie pretenduje do miana interesującego wydarzenia w Nowym Sączu!

Mercurius to młody post rockowy zespół, który zdobywa rynek muzyczny. Choć jest to młody zespół, na koncie ma już ważne branżowe nagrody, w tym między innymi drugie miejsce na festiwalu Rockowisko Zwierzyniec 2019, czy pierwsze miejsce na festiwalu Srogie Granie. Publice i krytykom dali poznać się dzięki połączeniu melodyjności z ostrymi punckowymi brzmieniami.

Ashura z kolei to kapela stworzona przez 5 osób o bardzo różnych charakterach. Łączy je pasja do wspólnego muzykowania. Kompozycje zespołu Ashura oparte są na emocjach, które odgrywają dużą rolę w muzyce zespołu. Ashura to młody zespół, o bardzo ciekawym brzmieniu.

Koncert odwołany z wiadomych przyczyn.