Stand-up: Radiowcy Bez Cenzury! Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz

Stand-up: Radiowcy Bez Cenzury! Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz

Stand-up w Nowym Sączu w wykonaniu rewelacyjnych i znanych wszystkim Radiowców bez cenzury! Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Robert Karpowicz oraz Jacek Tomkowicz zawitają do nowosądeckiej Sali Widowiskowej w PWSZ w niedzielę 23 lutego, godz. 18.00.

Radiowcy, na co dzień przed mikrofonami, zawodowcy w swoim fachu. W stand-upie wystąpią przed Wami w niecodziennym wydaniu! Bezkompromisowi, szczerzy do bólu, czasem niegrzeczni i prześmiewczy. Czy tak w ogóle wypada? Panowie chowają cenzurę do kieszeni i odsłaniają przed widownią to, czego na antenie stacji radiowej by nie powiedzieli. Czy można tego nie zobaczyć i nie posłuchać? Na co dzień w radiu poważni i profesjonalni, tutaj profesjonalni inaczej! Czy będzie wesoło? Na to pytanie nie warto odpowiadać. Ten stand-up trzeba przeżyć i samemu się przekonać! Panowie nie przebierają w słowach, trafiają ze swoim przekazem dokładnie tam gdzie trzeba. Świetny przekaz, doskonały kontakt z publicznością potwierdzony nie raz podczas stand-upów: Radiowcy bez cenzury! w innym miastach Polski.

Niepokorni synowie polskiej radiofonii pokazują drugą twarz, ale w tym „dobrym” wydaniu, odsłaniają kulisy, za którymi jest tylko ciekawie, wesoło i brzuch może zaboleć od uporczywego śmiechu. Jedno jest pewne – nudy na pewno nie będzie! Posłuchajcie „soczystych” słów gentlemanów o profesjonalnie radiowym głosie. To wydarzenie wpisze się na stałe w historię Nowosądeckiej Kultury!

Organizatorem wydarzenia w Nowym Sączu jest Nowosądecki Klub PEGAZ’a. Bilety są w cenie 65 zł od osoby. Można je nabyć w kasie Klubu od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00. Dowolna forma płatności: gotówka lub przelew. Zamówienia zbiorowe można realizować po kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 18 442 02 40, lub e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..