Koncert: Werwolf 77, Kompromitacja

Koncert: Werwolf 77, Kompromitacja

Niezwykłe wydarzenie w Nowym Sączu, 14 lutego w Klubie Muzycznym Fabryka szykują się Punk Walentynki w wykonaniu Werwolf 77, Kompromitacja! Ten koncert na pewno rozgrzeje Wasze serca i wyzwoli dawkę pozytywnej energii w Dniu Zakochanych! Organizatorem tego punkowego wydarzenia na Nowosądeckiej Ziemi jest BUNT Tattoo & Piercing (Salon Tatuażu i Piercingu).

Werwolf 77 to mistrzowskie teksty, gorąca i wybuchowa muzyka uwielbiana nie tylko przez miłośników punka, ale przez wielu, którzy lubią mocne, zadziorne brzmienie czystego rock and rolla.

Zespół nagrał trzy doskonałe albumy: „Ostatni Dancing” (2008), „Szybko, Tanio I Ładnie (2012), „Rock Na Bagnie 2016”. Utwory takie jak „Teściowa na 102” czy „Deska z gwoździem” na stałe wpisały się w historię zespołu i zawsze na koncertach są mocno przeżywane. Wszyscy je śpiewają razem z muzykami!

W brzmieniu kapeli słuchać klimat pierwszych punkowych brzmień w wykonaniu takich gwiazd jak The Sex Pistols, The Clash, Dead Kennedys czy Exploited. Na koncercie Werwolf 77 przekonacie się, że „punks not dead”, epoka mocnego „brudnego” gitarowego grania, jaka wybuchła w latach 70., wcale nie umarła. Nadal żyje w sercach członków Werwolf 77 i w fanach.

Przyjdź na pełen energii koncert Werwolf 77 i zaproś bliską osobę. Przeżyjcie wspólnie pozytywną Kompromitację! w Walentynkowy Wieczór.

Start koncertu w Fabryce o godz. 20.00. Bilety w cenie tylko 20 zł.