Koncert: New Bone

Koncert: New Bone

7 lutego 2020 roku na terenie Nowego Sącza odbędzie się koncert zespołu jazzowego New Bone. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a zorganizowane zostanie w klubie muzycznym ATELIeR.

Tego typu koncerty Nowy Sącz cieszą się wielkim uznaniem ze strony mieszkańców. New Bone to legendarna grupa jazzowa założona w 1996 roku. Pomysłodawcami założenia zespołu byli studenci należący do Akademii Muzycznej mieszczącej się w Krakowie. Grupa ma na swoim koncie kilka dobrze znanych płyt, w tym "It's not easy". Na samym początku inspirowała się twórczością Wayne Shortera oraz Horace Silvera. Z czasem jednak zaczęła polegać na własnych kompozycjach, których tworzeniem zajął się m.in. Tomasz Kudyk.

Takie wydarzenia Nowy Sącz z pewnością są godne uwagi, dlatego warto zarezerwować sobie 7 lutego kilka wolnych godzin, aby móc uczestniczyć w tym bezprecedensowym wydarzeniu muzycznym, wraz ze swoimi znajomymi. Jeśli ktoś lubi jazz, na pewno się nie zawiedzie. Na scenie pojawi się energia oraz dużo charyzmy, a więc to co publiczność kocha najbardziej.