Stand-up: Machnicki x Wolski x Kasparek

Stand-up: Machnicki x Wolski x Kasparek

Interesują Cię najzabawniejsze wydarzenia w Nowym Sączu? Jeśli chodzi o scenę stand-up Nowy Sącz oferuje ciekawe propozycje w Klubie Muzycznym Fabryka. Już w czwartek, 13. lutego o godzinie 20 na tamtejszej scenie stand-up w Nowym Sączu zagoszczą fenomenalni Komicy - Tomek Machnicki, Łukasz Wolski i Krzysztof Kasparek, członkowie krakowskiej grupy komediowej Comedy Lab.

Tomek Machnicki pochodzi z Nowej Huty, gdzie żyje i "robi rzeczy", stamtąd także pochodzą jego opowiadania na scenie. Jest członkiem Laboratorium Komedii, podobnie jak pozostali chłopacy mający wystąpić w stand-up w Nowym Sączu. Krzysztof Kasparek ceni w życiu czarny humor i abstrakcję, które również często pojawiają się w jego występach na scenie. Łukasz Wolski określa się jako nieprzeciętnie inteligentnego skończonego idiotę. Czy tak jest w istocie? Przyjdź na stand-up Nowy Sącz w Fabryce i w salwach śmiechu przekonaj się sam.

Takie wydarzenia w Nowym Sączu są naprawdę warte uwagi, a koszt biletów w przedsprzedaży to jedynie 20 zł, w dniu imprezy 30 zł. Bilety dostępne w Fabryce Klubie Muzycznym oraz na stronie http://kbq.pl/48606. Organizatorem występu jest Fabryka Klub Muzyczny oraz agencja artystyczna Konkretnie.