Stand-up: Damian Skóra + David Mbeda Ndege

Stand-up: Damian Skóra + David Mbeda Ndege

W samym środku karnawału, 19 stycznia 2020 w Klubie Muzycznym Fabryka pojawi się znakomita okazja do śmiechu. Z programem "Kawa z wody po kiełbasach" do Nowego Sącza przyjeżdża jedno z największych objawień polskiego stand-upu - Damian Skóra. Przed nim na scenie zaprezentuje się inny członek ekipy Comedy Lab z Krakowa, David Mbeda Ndege.

Nowa siła polskiego stand-upu

Krakowski stand-up w Nowym Sączu może okazać się jednym z najważniejszych artystycznych eventów w całym nadchodzącym roku. Pierwszy program Damiana Skóry "Co?" cieszył się dużym powodzeniem w Polsce i Wielkiej Brytanii (komik próbuje swoich sił także po angielsku). Kilka anegdot z debiutu krąży już między internautami, jak na przykład ta o podróży z Ukraińczykiem. Oprócz salw śmiechu artysta potrafi wywołać również refleksje na temat współczesnych stereotypów w myśleniu.

Duch ironii w Klubie Fabryka

Innym akcentem tego wydarzenia w Nowym Sączu będzie występ równie ciekawej osobowości. David Mbeda Ndege to lekarz, puzonista i utalentowany stand-uper. Z polsko-kenijskimi korzeniami świetnie sprawdza się w lekkich wycieczkach w stronę publiczności, traktując i siebie, i ją z dużym dystansem. Obu artystów łączy duża doza autoironii, której tego dnia w centrum miasta nie powinno zabraknąć.