Koncert: Rockowa Gwiazdka vol.14

Rockowa Gwiazdka vol.14

Rockowe wydarzenia – Nowy Sącz – są tu coraz częstszymi bywalcami. 27 grudnia odbędzie się kolejny koncert, tym razem będzie to tradycyjna impreza nowosądecka, organizowana już 14. raz – „Rockowa Gwiazdka”. Start imprezy o 19:30 w Klubie Muzycznym Fabryka.

Rock zdecydowanie wraca do łask, a koniec grudnia w Nowym Sączu będzie interesującą kumulacją tego gatunku muzycznego. Na scenie Klubu Muzycznego Fabryka, 27 grudnia 2019 odbędzie się koncert pt. „Rockowa Gwiazdka” (RG 14). Jest to już czternasta odsłona tej imprezy, dzięki czemu wpisuje się w grudniową tradycję nowosądecką. Na scenie wystąpią aż cztery zespoły. Będziemy gościć: PressTherapyBand (What Do You Want), Wróżda (Black Magic), Los Pastwa (Western Peep Show) oraz (Ska Petarda - Haos Trump Dance). Po koncercie planowanym do około 23:30 odbędzie after party, na którym uczestnicy RG 14 wsłuchają się w Country Green Grass Song

Organizatorem czternastej Rockowej Gwiazdki w Nowym Sączu jest Freemind Booking, czyli wydawnictwo muzyczne zajmujące się bookowaniem biletów na koncerty. Impreza odbędzie się w Klubie Muzycznym Fabryka (Rynek 2, Nowy Sącz). Zachęcamy do zapoznania się z próbkami muzycznymi zespołów, które w ostatni piątek tego roku zaprezentują się na nowosądeckiej scenie. Szczegółowe informacje i klipy muzyczne znajdziecie Państwo na wydarzeniu na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/425803744962218/.