Koncert: The Sound Pack

Koncert: The Sound Pack

13 grudnia o godz. 20.00 w pawilonie Hejan przy ul. Zielonej wystąpi kwartet The Sound Pack. Miłośnicy dobrej muzyki, a zwłaszcza swingującego jazzu i świetnie zestrojonych harmonii, nie mogą przegapić takiej okazji. W Nowym Sączu będzie można posłuchać i obejrzeć jeden z najlepiej brzmiących na żywo projektów wokalnych w naszym kraju.

Czwórka wokalistów z eksportowym brzmieniem

Na scenie pojawią się Małgorzata Biniek, Katarzyna Mirowska, Joanna Świniarska i Marek Wawrzynowicz z towarzyszeniem Bogusława Kaczmara na pianinie. Repertuar grupy to ponadczasowe standardy i kompozycje z polskim tekstem, aranżowane w stylu amerykańskich zespołów z czasów królestwa swingu i największych wykonawców z kręgu jazzowej wokalistyki.

Jazzowe klasyki w świeżej aranżacji

Zespół powstał w 2016 roku. 25 października 2019 ukazał się debiutancki albumu "On Air", na którym znalazły się nowe aranżacje takich evergreenów jak "Moonlight Serenade" Glenna Millera, "Lullaby in Rhythm" Bena Goodmana czy... "Wojna domowa" Jerzego Matuszkiewicza. W repertuarze The Sound Pack znajdzie się dużo klasyki jazzu w nowej, energetycznej odsłonie - w sam raz na koncert w długi grudniowy wieczór.