Koncert: Jutuber

Koncert: Jutuber

Drugi czwartek grudnia z pewnością będzie dla wielu małym piątkiem. 12 grudnia w Nowym Sączy odbędą się IV urodziny Winus Club i z tej okazji na scenie wystąpi zespół Jutuber 2z4. Start imprezy o 20:30.

Urodziny trzeba świętować. Wobec tego w czwartą rocznicę powstania Winus Club w Nowym Sączu odbędzie się koncert zespołu Jutuber 2z4. Impreza odbędzie się przy ul. Kochanowskiego 30 i potrwa od 20:30 do około 23:30. Na scenie zaprezentuje się dwóch artystów – Piotr Krakowski, który odpowiada za wokal, gitarę i trąbkę oraz Marek Gawęcki, który gra na basie. Zespół Jutuber to koncept stworzony przez Piotra i w warstwie muzycznej jest połączeniem funku, bluesa, alt-rocku i elektroniki. Warstwa tekstowa odwołuje się do popkultury i relacji społecznych.

12 grudnia czeka nas niezwykle intrygujące połączenie ciekawych brzmień muzycznych z nietuzinkową ich interpretacją. Zespół Jubiter zatroszczy się o dostarczenie swojej publiczności jak największej dawki emocji. Organizatorzy zachęcają do udziału w koncercie.